Juniorská premiéra

V první řadě bych chtěl poděkovat nejen za sebe, ale také za celou šatnu našim trenérům, kteří se nás ujali a připravují pro nás tréninky, kterým se tak dá opravdu říkat, a to je pro nás určitě ta nejdůležitější věc oproti sezonám minulým.

V neděli 15.9.2019 jsme odehráli první utkání LETKY v juniorské soutěži. Všichni jsme zde jeli s vědomím, že to nebudou lehké zápasy a že pro výhru se budeme muset prát každým kousíčkem.

V prvním zápase nás čekal tým Třince. Ihned po začátku utkání se jasně ukázalo, kdo je na hřišti lepší a začali jsme našimi chybami nabízet soupeři šance k vedení. Naše nedůslednost v tom, co na nás kladli trenéři, nás stála nejen několik míčků v naší sítí. Teprve ve druhé třetině jsme pomalinku začali vyrovnávat hru se soupeřem, povedlo se vstřelit nějaký ten gól, avšak ve třetině třetí jsme opět nechali soupeři prostor, a tak prohráli 7:2. Hlavní ponaučení z tohohle zápasu bylo všem jasné - ROZEHRÁVKA, na které jsme totálně vyhořeli.

V zápase druhém jsme vyzvali Polanku nad Odrou. Do tohoto utkání jsme šli s odhodláním a vírou vyhrát. Začátek utkání byl opět hrůzostrašný, ale Polanka toho tentokrát nedokázala využít. Ačkoli jsme vůbec nehráli to, co jsme měli, přesto se nám podařilo do konce druhé třetiny nasázet soupeři 4 góly. Do třetí třetiny jsme šli se čtyřgólovým vedením, ale také nejspíš s pocitem, že dáme dalších 10 gólů. Začali jsme se propadat nejen v útoku, ale i v obraně a inkasovali jsme hned dvakrát, poté jsme se vzpamatovali, dali další 2 góly, a nakonec vyhráli 6:2.