Dorostenci v Horní Suché na jedničku

V sobotu 15.12. jsme se vypravili do Horní Suché, kde na nás čekaly zápasy proti Jablunkovu a Bílovci.

V úvodním zápase proti Jablunkovu šli hosté do vedení hned v 2. minutě, ale v 7. minutě jsme vstřelili vyrovnávací gól. V druhé třetiny jsme přidali dvě branky a ve třetí třetině přidali branek pět a jednu obdrželi. Zápas tak skončil 8:2 pro Letku.

Druhý zápas jsme hráli proti Bílovci. První třetina byla pro nás neskutečná, všichni dělali co mohli a předvedli, že máme na to hrát o body a posouvat se v tabulce. Ve 4. minutě jsme šli do vedení 1:0, na konci druhé třetiny pak do vedení 2:0. Druhá třetina už nebyla tak skvělá, sice jsme pořád hráli výborně, ale obdrželi jsme 2 rychlé branky, navíc druhá branka padla 4 sekundy před koncem třetiny a ještě k tomu ve vlastní přesilovce. Každopádně jsme nevěšeli hlavy a vrhli se do třetí třetiny. Tam už se nic zásadního nestalo, oba týmy odbránily co mohly a zápas tak skončil nerozhodně 2:2.

Osobně si myslím, že jsme předvedli skvělé zápasy a všichni dělali co měli. Největší zásluhu na našich výkonech měl trenér Gajda, který nás neustále hnal dopředu a tvaroval naši hru.