Dorostenci na úvod bez bodu

Po letní přestávce se opět rozjíždí florbalový kolotoč. V sobotu se naši dorostenci představili v Bílovci

První zapas nás čekal proti týmu Fbk Horní Suchá. V první třetině otevřela skóre brankou naše Letka, nasledně odpověvěla i Horní Suchá a to v podobě dvou branek a po první třetině byl stav 1:2. V druhé třetině Suchá navýšila skóre na 1:3. A v zavěrečné třetině už to bylo na branky bohatší a konečné skóre bylo 4:5.

V dalším zápase se utkali s týmem Bílovce. Díky smolné 1. třetině kdy dostali naši dorostenci 4 goly a nedokázali už otočit, prohráli v poměru 6:10. Naším klukům přejem hodně štěsti do zbytku sezóny. Své první body v sezóně si připsali následující : Tomáš Prasek (1+4) Matěj Veverka (3+1) Lukáš Stříbný (2+2) Tadeáš Tomíček (1+2) Honza Moldřík (2+0) Lukáš Ricka (1+0)