Dorostenci bojovali doma

V sobotu 17.11. jsme se vydali na zápas na domácí půdu do Bolatic, kde jsme se utkali s FbK Horní Suchá a TJ Olympia Bruntál.

První zápas jsme sehráli s FbK Horní Suchá, kde kluci během 49 sekund dokázali vstřelit první branku dne, o gól se postarali Lukáš Stříbný a Vojta Kořínek. Následně se hra přesouvala ze strany na stranu a šance měly oba týmy, ale Horní Suchá byla přesnější a dorovnala stav na 1:1, kdy tímto výsledkem první třetina skončila. V druhé třetině jsme se ocitli většinou na polovině soupeře, kde jsme měli hodně šancí, bohužel bez gólu, zatímco Horní Suchá dokázala být přesnější hned 2x. Třetí třetinu jsme se pokusili zuby nehty snížit, bojovali jsme na 120%, ale Horní Suchá odbránila a to byl konec zápasu - konečný stav 1:3.

V zápase s Bruntálem jsme nastoupili s odhodláním vyhrát a taky že v první třetině jsme se do branky soupeře trefili hned 3x, branky si připsali Martin Döhner, Matěj Veverka a Tadeáš Tomíček, o asistence se zase postarali Vojta Kořínek a Tomáš Prasek. Díky nedostatku důrazu před naší bránou a nehlídání volných hráčů však hosté dokázali do konce první třetiny stav vyrovnat na 3:3. Druhá třetina byla většinou na naší straně, ale hosté otočili stav na 3:4, kdy padl nešťastný vlastní gól do naší brány a stav na konci druhé třetiny byl 3:5. Třetí třetina byla rozhodující. Podařilo se nám vstřelit 2 góly a hosté se trefili pouze jednou, branky si připsali Vojta Kořínek a Lukáš Ricka, stav 5:6. Poté jsme dostali gól nesportovním způsobem, kdy byla přerušena hra pro zranění obránce Bruntálu, když jsme měli míček na svých florbalkách my, soupeř vyhodil míč na naši polovinu, ale útočník hostů nepochopil situaci a nenechal nám balón, který by nám měl nechat, udělal brejk a skoré posunul na 5:7. Následně se nám podařilo vstřelit snižovací gól, o který se postaral Martin Döhner. Za stavu 6:7 pro hosty jsme zkusili hru v 6 s cílem pokusit se vyrovnat, bohužel pro nás nám hosté nedovolili dát gól. Zápas tak skončil a konečné skóre bylo 6:7.

My však hlavy nevěšíme a těšíme se na další zápasy, které odehrajeme 15. prosince na hale v Horní Suché, kde se utkáme s Coyotes Jablunkov a FBC Spartak Bílovec.