Dorost uspěl v Bystřici nad Olší

V sobotu 3. 11. jsme se vydali do vzdálené Bystřice nad Olší, kde na nás čekaly zápasy proti domácímu Jablunkovu a S.K. P.E.M.A. Opava B. I přes brzké vstávání a dlouhou cestu jsme si dojeli pro body.

V prvním zápase proti Jablunkovu jsme šli po rychlém gólu v 50. sekundě do vedení 1:0. Po chvilce se nám podařilo přidat další gól, jenomže domácí Jablunkov snížil na 1:2. První třetina tudíž skončila 2:1 pro Letku. Ve druhé třetině jsme využili výhodu tří přesilovek a navýšili vedení na 5:1. Třetí třetina už pro nás tak gólová nebyla a obě dvě strany přidaly po jednom gólu. Zápas tak skončil 6:2 pro Letku a my jsme se dočkali první výhry v sezóně.

Druhý zápas jsme hráli proti první P.E.M.Ě Opava B. Ale ani tentokrát jsme si neuřízli ostudu. První dvě třetiny jsme udrželi stav 0:0. Ve třetí třetině jsme bohužel inkasovali branku a prohrávali tak 1:0. Naštěstí se i nám podařilo vstřelit branku a zápas tak skončil nerozhodně 1:1. Z mého pohledu jsme si vytvořili mnohem víc šancí a zápas byl většinu času v naši režii, jenom škoda, že se nám nepodařilo vstřelit vítězný gól a zápas tak vyhrát.