FBC Letka

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 11-23/24

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 10-23/24 (11. a 12. 11. 2023)

SOBOTA 11. 11. 2023

STARŠÍ ŽÁCI - Starší žáci ve své soutěži stále bojují o umístění v první polovině tabulky, které by znamenalo utkání v nadstavbě o vítěze. Účast v této části soutěže jim přiblížila dvě víkendová vítězství. V prvním utkání strži porazili Ostravu Jih 6:4. Hned čtyřmi brankami se blýskl Matyáš Boček. Ve druhém utkání s Krnovem jsme dokázali z nepříznivého stavu utkání 0:2 vybojovat velice cenné vítězství 3:2. O dvě branky se v tomto utkání postarali hráči mladší věkové kategorie. Holky, kluci, skvěle, jen tak dál.

JUNIOŘI - Ve velmi okleštěné sestavě spíše dorosteneckého věku vyrazili junioři k utkáním 2. ligy na Čeladnou. V prvním utkání nastoupili proti Krnovu. Utkání bohužel rozhodla 1. třetina, kterou naši kluci prohráli 0:3. Další průběh utkání už byl vyrovnaný a skončil výsledkem 4:4. S Krnovem jsme tak prohráli 4:7. Ve druhém utkání nastoupili junioři proti houževnatému soupeři z Frenštátu. O výsledku utkání rozhodla také 1. třetina. Tu jsme bohužel prohráli vysokým rozdílem 1:9. Kluci se snad i za nepříznivého stavu snažili s výsledkem utkání něco udělat a nedali svou kůži lacino. Konečný výsledek 2:14 je tak poměrně krutý. Kluci, hlavu vzhůru, bude líp.